LT EN
Pradžia Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

Projektas „Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos žvalgybinės techninės bazės atnaujinimas ir integracinės duomenų valdymo platformos sukūrimas“

Projektas

„Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos žvalgybinės techninės bazės atnaujinimas ir integracinės duomenų valdymo platformos sukūrimas“ Nr. LT/2015/VSF/5.1.4.1

Pagrindas

Nacionalinė Vidaus saugumo fondo 2014–2020 m. programa pagal policijos bendradarbiavimo priemonės konkretų tikslą „Nusikalstamumo prevencija ir kova su tarpvalstybiniu, sunkiu ir organizuoju nusikalstamumu“. Projektui įgyvendinti skirti 1 385 088 eurai.

Projekto trukmė

Projekto veiklų įgyvendinimas prasidėjo 2016 m. kovo 1 d. Planuojama projekto įgyvendinimo trukmė – 36 mėn.

Projekto tikslas ir uždavinys –  nusikalstamumo prevencija ir kova su tarpvalstybiniu, sunkiu ir organizuotu nusikalstamumu .

Projekto aprašymas – Vidaus saugumo fondo finansuojamomis lėšomis atnaujinus žvalgybinę techninę bazę, bus sudaryta galimybė operatyviau ir kokybiškiau surinkti žvalgybinę informaciją ir greičiau keisti ja su  kitomis valstybės institucijomis bei su Europos Sąjungos valstybėmis narėmis.