LT EN
Pradžia Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

Tėvynės gynėjų sporto žaidynėse triumfavo Tarnybos krepšininkai

Rugsėjo 12 dieną Kaune jau antrą kartą Lietuvoje vyko sporto renginys, subūręs visas statutines institucijas, pavadintas skambiu Tėvynės gynėjų sporto žaidynių vardu.

Pareigūnai iš Lietuvos kariuomenės, Specialiųjų tyrimų tarnybos, Lietuvos muitinės departamento ir įstaigų prie Vidaus reikalų ministerijos (Finansinių nusikaltimų tyrimų, Valstybės sienos apsaugos, Viešojo saugumo tarnybų ir Policijos bei Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentų) rungėsi dziudo, mažojo futbolo, krepšinio, paplūdimio tinklinio, šachmatų varžybose, šaudymo iš tarnybinio ginklo ir taikomojo biatlono rungtyse.

Tarnybos pareigūnams geriausiai sekėsi krepšinio varžybose, kuriose apgynė pernai metais iškovotą pirmąją vietą. Įveikę pajėgius varžovus savo grupėje, Tarnybos krepšininkai finale susigrūmė su Viešojo saugumo tarnybos krepšinio komanda. Po atkaklios kovos, Tarnybos sportininkai nugalėjo, ir antrą kartą Tėvynės gynėjų sporto žaidynėse tapo krepšinio varžybų laimėtojais. Šiose žaidynėse dalyvavo ir Tarnybos futbolo komanda, kuri mažojo futbolo varžybose užėmė ketvirtąją vietą.

Gražia tradicija jau tampančios Tėvynės gynėjų sporto žaidynės rengiamos skatinti glaudesnį bendradarbiavimą tarp kariuomenės ir statutinių institucijų bei populiarinti įvairias sporto šakas. 

Foto 1   Foto 2

Prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite FNTT naujienas

 
Pranešėjų apsauga

Pateik informaciją, gauk atlygį

Informacijos apie  grynųjų pinigų ir įtartinas pinigines operacijas teikimas