LT EN
Pradžia Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

FNTT lankėsi vidaus reikalų ministras

Šiandien, rugpjūčio 29 dieną, Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyboje lankėsi Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministras Artūras Melianas ir viceministras Mindaugas Ladiga.

Susitikimo su Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos pareigūnais ir darbuotojais metu buvo  pristatyti institucijos veiklos prioritetai, pasikeista aktualia informacija ir aptartos problemos.

Susitikime daugiausia dėmesio skirta nusikalstamumo tendencijoms, tiriant ir atskleidžiant nusikalstamas veikas finansų sistemai, Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos priemonėms, vykdomoms įgyvendinant pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevenciją, išklausyta siūlymų, kaip ją tobulinti. Vidaus reikalų ministras A. Melianas domėjosi problemomis, kylančiomis atskleidžiant ir tiriant nusikalstamas veikas, susijusias su neteisėtu praturtėjimu, užsienio valstybių patirtimi atliekant tokius tyrimus.

Taip pat aptarti aktualūs bendradarbiavimo su kitomis Lietuvos ir užsienio valstybių institucijomis klausimai, ypač akcentuotas glaudus bendradarbiavimas su artimiausiomis Europos Sąjungos kaimyninėmis – Latvija ir Lenkija – jų  indėlis į nusikaltimų atskleidimą.

Foto 1 Foto 2 Foto 3

Prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite FNTT naujienas

 
Pranešėjų apsauga

Pateik informaciją, gauk atlygį

Informacijos apie  grynųjų pinigų ir įtartinas pinigines operacijas teikimas