LT EN
Pradžia Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

FNTT atstovai teikia ekspertinę pagalbą dėl Finansinių tyrimų tarnybos Ukrainoje steigimo

Rugsėjo 24–26 dienomis Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos direktoriaus pavaduotojas Šarūnas Rameikis ir Tarnybos patarėjas Igoris Kržečkovskis dalyvauja Kijeve vyksiančiame susitikime su Ukrainos valstybinės fiskalinės tarnybos Mokesčių milicijos atstovais.

Vizito tikslas – pasidalinti FNTT turima kovos su finansiniais nusikaltimais patirtimi, aptarti tolesnio bendradarbiavimo aspektus ir kitus aktualius klausimus.   

Ukrainos valstybinės fiskalinės tarnybos Mokesčių milicijos iniciatyva organizuojamas darbinis susitikimas yra organizuojamas kaip birželio mėnesį Kijeve vykusio apskritojo stalo diskusijos „Finansinių tyrimų tarnybos įsteigimas Ukrainoje“ tąsa. Tuomet Ukrainos pajamų ir mokesčių ministerijos organizuotame renginyje FNTT atstovai buvo pakviesti kaip ekspertai, kurie kartu su Europos Sąjungos valstybių narių, Europos Sąjungos institucijų – Europolo, OLAF (Kovos su sukčiavimu tarnybos) ir kt. pareigūnais vertino Ukrainos pajamų ir mokesčių ministerijos parengtą Koncepciją, kurioje numatyta įsteigti Ukrainos finansinių tyrimų tarnybą, ir projektą teisės akto, reglamentuojančio institucijos, kovosiančios su finansiniais ir mokesčių nusikaltimais, steigimą.

Foto

Prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite FNTT naujienas

 
Pranešėjų apsauga

Pateik informaciją, gauk atlygį

Informacijos apie  grynųjų pinigų ir įtartinas pinigines operacijas teikimas