LT EN
Pradžia Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

Prie Lietuvoje vykstančios akcijos „Šioje šalyje nėra vietose šešėliui“ prisijungė FNTT

Prie Lietuvoje vykstančios akcijos „Šioje šalyje nėra vietose šešėliui“  prisijungė FNTT

Gegužės 21 dieną, pirmadienį, Lietuvoje prasidėjo asociacijos „Investor’s Forum“ ir skaidraus verslo iniciatyvos „Baltoji banga“ rengiama kasmetinė akcija „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“. Šioje akcijoje dalyvauja ir Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba.

FNTT darbuotojai kartu su kitų valstybės institucijų atstovais, visuomenininkais, verslininkais, nevyriausybinių organizacijų vadovais dalyvauja didžiausiuose Lietuvos miestuose vykdomoje akcijoje, kurios metu dalijamos informacinės skrajutės apie tai, kaip kiekvienas iš mūsų gali prisidėti prie šešėlinės ekonomikos mažinimo.

„Visuomenės gerovė tiesiogiai priklauso nuo sumokamų mokesčių. Tie, kurie veikia šešėlyje, ne tik neskiria lėšų vaikams, pensininkams ir ligoniams – ji žlugdo sąžiningą konkurenciją, iškraipo rinką. Sąžiningi mokesčių mokėtojai yra pavyzdys, kad šešėlinė veikla – netoleruotina“, – sako FNTT vadovas Antoni Mikulskis.

Šia iniciatyva norima atkreipti visuomenės dėmesį į šešėlinės ekonomikos daromą žalą valstybei bei skatinti gyventojus būti nepakantiems šešėlio apraiškoms.

Išsamesnę informaciją apie šią savaitę vyksiančius akcijos renginius rasite adresu http://www.baltojibanga.lt/

Prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite FNTT naujienas
Pateik informaciją, gauk atlygį

Informacijos apie  grynųjų pinigų ir įtartinas pinigines operacijas teikimas