LT EN
Pradžia Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

Vilkaviškio duoną kepančioje įmonėje atlyginimai buvo mokami „vokeliuose“

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Marijampolės apskrities skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl Vilkaviškyje įvairius duonos ir  konditerijos gaminius gaminančioje firmoje „Savas“ apgaulingai tvarkomos apskaitos.

 Spalio 16 d. FNTT Marijampolės apskrities skyriaus pareigūnams tikrinant turimą operatyvinę informaciją, Vilkaviškyje esančiame firmos gamybos ceche, viename iš darbo kabinetų, buvo rasti neoficialūs darbo užmokesčio apskaitos žiniaraščiai. Pagal šiuos neoficialius dokumentus nustatyta, kad firmos kasininkė 22 firmos darbuotojams už darbą rugsėjo mėnesį sumokėjo daugiau nei 7 000 litų. Patikrinimo metu buvo rasta dar per 10 000 litų, paruoštų išmokėti firmos darbuotojams pagal paskaičiuotus neoficialius darbo užmokesčio apskaitos žiniaraščius. Šie pinigai nebuvo įtraukti į duonos ir konditerijos gaminius gaminančios firmos buhalterinę apskaitą.

Atliekamą ikiteisminį tyrimą kontroliuoja ir jam vadovauja Marijampolės apylinkės prokuratūra.

Per 2006 metų 9 mėnesius FNTT buvo pradėti 28 ikiteisminiai tyrimai dėl apgaulingo buhalterinės apskaitos tvarkymo išmokant darbuotojams neoficialius atlyginimus. Preliminariais paskaičiavimais, pagal neoficialius žiniaraščius buvo išmokėta daugiau kaip 1,5 milijono litų atlyginimų „vokeliuose“.

Prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite FNTT naujienas
Pateik informaciją, gauk atlygį

Informacijos apie  grynųjų pinigų ir įtartinas pinigines operacijas teikimas