LT EN
Pradžia Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

Tarnyboje vykusiame susitikime su Lietuvos verslo atstovais aptarti bendri veiksmai, kontroliuojant šešėlinę ekonomiką

Vasario 22 dieną Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyboje vyko susitikimas-diskusija su  Lietuvos verslo ir su juo susijusių sektorių atstovais, kurioje bus svarstomi galimi bendri veiksmai, efektyvinant kovą su šešėliu. FNTT iniciatyva organizuotame renginyje dalyvavo Lietuvos pramonininkų, Lietuvos verslo darbdavių konfederacijų, Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų bei asociacijos „Investors‘ Forum“ atstovai.

Susitikime FNTT direktorius K. Jucevičius pristatė esminius FNTT veiklos uždavinius ir priemones kontroliuojant šešėlinės ekonomikos reiškinius bei naujausias teisėkūros proceso tendencijas.

Susitikimo dalyviai diskutavo apie galimybes riboti atsiskaitymą grynaisiais pinigais ir kompromisus, kad galimi ribojimai nebūtų papildoma našta verslui. Didžiausių verslo asociacijų atstovai pažymėjo, kad galimi ribojimai atsiskaityti grynaisiais pinigais turėtų būti įgyvendinti etapais, iš pradžių galbūt ribojant didesnių sumų atsiskaitymą grynaisiais, apie tai informuojant verslininkus.

Prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite FNTT naujienas
Pranešėjų apsauga

Pateik informaciją, gauk atlygį

Informacijos apie  grynųjų pinigų ir įtartinas pinigines operacijas teikimas