LT EN
Pradžia Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

Tarnyboje vyko susitikimas su paramą administruojančiais pažeidimų kontrolieriais

Vakar, gruodžio 16 dieną, Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyboje vyko institucijų, susijusių su Europos Sąjungos ir užsienio valstybių finansinės paramos administravimu, pažeidimų kontrolierių susitikimas.

Susitikime buvo aptariami aktualūs prevencinių priemonių apsaugant ES finansinius interesus, kovos su sukčiavimu, bendradarbiavimo tarp institucijų ir kiti klausimai. Buvo pristatyta teismų praktika nagrinėjant bylas, susijusias su Europos Sąjungos ir užsienio valstybių finansinės paramos grobstymu, projektų administravimo klausimai, aptarta pažeidimų nustatymo problematika.

Susitikime dalyvavo Finansų ministerijos, Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos, Sveikatos apsaugos ministerijos, Žemės ūkio ministerijos, Aplinkos ministerijos, Energetikos ministerijos, Susisiekimo ministerijos, Regioninės  politikos departamento, Lietuvos mokslo tarybos, Energetikos agentūros, Aplinkos projektų valdymo agentūros, Centrinės projektų valdymo agentūros, Lietuvos verslo paramos agentūros ir UAB "Investicijų ir verslo garantijos" (INVEGA) atstovai.

Prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite FNTT naujienas
Pateik informaciją, gauk atlygį

Informacijos apie  grynųjų pinigų ir įtartinas pinigines operacijas teikimas