LT EN
Pradžia Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

Tarnyboje – netradicinė fotografijų paroda apie pinigus

Nuo liepos 22 dienos Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyboje eksponuojami Lietuvos banko Pinigų muziejaus kartu su Lietuvos fotomenininkų sąjunga organizuoto konkurso-parodos „Pinigai fotografijoje II“ autorių darbai.

Lietuvos nacionalinės valiutos – lito įvedimo 20-mečio proga surengta fotomeno paroda-konkursas „Pinigai fotografijoje II“ tapo puikia proga į pinigus pažvelgti menininkų akimis. Įprasta pinigus suvokti tik kaip mokėjimo ar atsiskaitymo priemonę, kaip tikslą, tačiau menininkų išmonė, profesionalumas sulaužė tradicines ir įprastas nuostatas. 

Tarnyboje eksponuojamų fotomenininkų darbų svarbiausias objektas – pinigai, bankai arba su jais susiję įvykiai ir reiškiniai. Į vieną erdvę susiliejęs skirtingų stilių ir kartų menininkų savitas požiūris į pinigus puikiai įrodo, kad pinigai gali būti ir meno objektas, kūrybinio impulso paskata, per nuotrauką užfiksuotas istorinio įvykio dokumentas.

Parodos-konkurso „Pinigai fotografijoje II“ laimėtojų Stanislovo Bagdonavičiaus, Virgilijaus Usinavičiaus, Jolantos Kvietkutės ir kitų konkursantų darbai Tarnyboje bus eksponuojami iki rugpjūčio pabaigos.

Prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite FNTT naujienas
Pranešėjų apsauga

Pateik informaciją, gauk atlygį

Informacijos apie  grynųjų pinigų ir įtartinas pinigines operacijas teikimas