LT EN
Pradžia Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

Tarnyba paminėjo 16-ąsias įkūrimo metines

Vasario 1 dieną, penktadienį, Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) minėjo
16-ąsias veiklos metines. Šia proga už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą FNTT pareigūnai ir darbuotojai buvo apdovanoti Vidaus reikalų ministerijos, Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos atminimo ženklais ir padėkomis.

 Iškilmingame minėjime dalyvavo vidaus reikalų ministras Dailis Alfonsas Barakauskas, viešojo saugumo politikos sritį kuruojantis vidaus reikalų viceministras Žimantas Pacevičius, Lietuvos Respublikos generalinis prokuroras Darius Valys, Valstybės saugumo departamento, Policijos departamento prie VRM, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie VRM, Valstybės sienos apsaugos tarnybos prie VRM vadovai ir kiti garbūs svečiai.

 Iškilmių metu vidaus reikalų ministras D. A. Barakauskas įteikė apdovanojimus FNTT pareigūnams už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą. Pirmojo laipsnio VRM atminimo ženklu „Tėvynės labui“ apdovanotas FNTT Klaipėdos apygardos valdybos viršininkas Regimantas Sriebalius. Antrojo laipsnio VRM atminimo ženklais „Tėvynės labui“ apdovanojo FNTT Specialiųjų užduočių valdybos Operatyvinės veiklos skyriaus vyriausiąjį tyrėją Darių Charževskį ir Administravimo valdybos Tarptautinių ryšių skyriaus vyr. inspektorę Julitą Jaglą.

 Minint FNTT 16-ąsias įkūrimo metines, už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos direktorius Kęstutis Jucevičius taip pat apdovanojo Tarnybos pasižymėjimo ženklais „Už nepriekaištingą tarnybą“ ir padėkomis pareigūnus ir darbuotojus. Taip pat Tarnybos pareigūnai buvo apdovanoti Generalinės prokuratūros bei Muitinės departamento padėkomis.

 Sveikinimo kalbas sakę iškilmingo renginio svečiai Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos pareigūnams ir darbuotojams linkėjo profesinės sėkmės, kompetencijos, drąsos ir tvirtybės, vykdant savo misiją, principingumo. 

Foto 1 Foto 2
Foto 3 Foto 4
Foto 5

Prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite FNTT naujienas
Pranešėjų apsauga

Pateik informaciją, gauk atlygį

Informacijos apie  grynųjų pinigų ir įtartinas pinigines operacijas teikimas