LT EN
Pradžia Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

Savaitgalį FNTT tęsė tikrinimus Vilniaus autoservisuose

Šį savaitgalį Finansinių nusikaltimų tyrimų tarnyba, kovodama su šešėline ekonomika ir siekdama verslo skaidrumo, tęsė veiklos patikrinimus Vilniaus automobilių servisuose.

FNTT Vilniaus apygardos valdybos pareigūnai patikrino šešis automobilių servisus.  Viename iš didžiausių automobilių servisų, veikiančių Birželio 23-osios gatvėje, buvo nustatytas pinigų perteklius kasoje, kai už suteiktas automobilių remonto paslaugas gauti grynieji pinigai nebuvo įtraukti į buhalterinę apskaitą. Patikrinimų metu dviejuose autoservisuose, veikiančiuose Buivydiškių ir Sietyno gatvėse,  buvo užfiksuota, kad autoservisų savininkai netvarkė buhalterinės apskaitos ir neturėjo pajamas patvirtinančių dokumentų. Be to, išaiškintas Naugarduko g. šešėlyje veikęs autoservisas, kuris remontavo automobilius neregistravęs savo veiklos ir neturėdamas  leidimo.

Dėl nustatytų pažeidimų pradėtos 5 administracinių teisės pažeidimų bylos. Už padarytus administracinės teisės pažeidimus įmonių vadovams gali būti skiriamos administracinės nuobaudos iki 11,5 tūkstančių eurų.   

Foto 1  Foto 2  Foto 3 

Prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite FNTT naujienas
Pateik informaciją, gauk atlygį

Informacijos apie  grynųjų pinigų ir įtartinas pinigines operacijas teikimas