LT EN
Pradžia Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

Pristatyta Tarnybos 2015 metų veikla

iandien, sausio 29 dieną, Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyboje prie Vidaus reikalų ministerijos vyko ataskaitinis susirinkimas, kuriame buvo pristatyta 2015 metų FNTT veikla.  Šiame susirinkime dalyvavo LR Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Artūras Paulauskas, Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininko pavaduotojas Stasys Šedbaras, vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis ir viceministras Artūras Norkevičius. 

Pasitarime buvo apsvarstyti 2015 metų FNTT veiklos rezultatai bei kylančios problemos ir aptartos 2016 m. veiklos prioritetinės kryptys, apsaugant valstybės finansų sistemą nuo nusikalstamo poveikio.

Ataskaitiniame susirinkime buvo aptartos pagrindinės sunkių finansinių nusikaltimų, kurias atskleidė ir užkardė FNTT, tendencijos, pagrindinės veiklos kryptys, įgyvendinant  Europos Sąjungos finansinių interesų apsaugos priemones.

Be to, buvo aptartos ikiteisminių tyrimų, pinigų plovimo ir teroristų finansavimo prevencijos klausimai. Buvo pažymėta, kad efektyviam FNTT veiklos rezultatams įtakos turėjo glaudus bendradarbiavimas su šalies teisėsaugos ir kontrolės institucijomis. Kaip viena iš svarbių krypčių, atskleidžiant tarptautinius organizuotus nusikaltimus buvo paminėtas bendradarbiavimas su tarptautinėmis organizacijomis ir užsienio valstybių teisėsaugos institucijomis.

Prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite FNTT naujienas
Pranešėjų apsauga

Pateik informaciją, gauk atlygį

Informacijos apie  grynųjų pinigų ir įtartinas pinigines operacijas teikimas