LT EN
Pradžia Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

Premjero sveikinimas pareigūnams

Premjeras sveikina pareigūnų ryžtą kovoti su kontrabandos „rykliais ir karaliais“

Ministras Pirmininkas Andrius Kubilius sveikina Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos, Muitinės departamento, Valstybės sienos apsaugos tarnybos, Policijos departamento, Generalinės prokuratūros ir kitų atsakingų institucijų pareigūnus už sėkmingas operacijas.

„Šią savaitę pareigūnai įvykdė keletą svarbių ir stambių operacijų sulaikant dideles kontrabandos siuntas. Džiaugiamės teisėsaugos tarnybų pasiekimais ir linkime ryžto būsimose operacijose. Asmeniškai dėkoju atsakingiems pareigūnams už gerus darbo rezultatus“, – sakė Premjeras A.Kubilius.

Vyriausybės vadovas pažymėjo, kad jį ypač viltingai nuteikia tai, jog pastarųjų dienų operacijos nukreiptos prieš stambius kontrabandos „ryklius ir karalius“.

„Vyriausybės pastangos siekti esminio persilaužimo kovoje su kontrabanda, siekis geriau koordinuoti visą teisėsaugos institucijų veiklą šioje srityje pradeda duoti konkrečius rezultatus. Tikiu, kad kaltieji asmenys bus tikrai tinkamai nubausti“, – pažymėjo Premjeras A. Kubilius.

Taip pat Ministras Pirmininkas priminė, kad svarbiausias dalykas siekiant esminio persilaužimo kovoje su kontrabanda yra kantrus ir atkaklus, kasdienis, sisteminis darbas.

Šiandien Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) ir Baltarusijos Vidaus reikalų ministerijos Kriminalinės milicijos pareigūnams pavyko užkirsti kelią milijoninei cigarečių kontrabandai, kuri turėjo pasiekti Lietuvą ir Europos Sąjungos šalis.

Prieš pora dienų „kontrabandos karaliumi“ anksčiau pramintas buvęs kelių policijos inspektorius Vilius Karalius vėl įkliuvo dėl kontrabandos. Pasak pareigūnų, V. Karalius suimtas trims mėnesiams dėl per operacijos metu sulaikytos kontrabandos, kurios vertė siekia 11 milijonų litų.

2011-04-08 

Ministro Pirmininko
Spaudos tarnyba

Prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite FNTT naujienas
Pateik informaciją, gauk atlygį

Informacijos apie  grynųjų pinigų ir įtartinas pinigines operacijas teikimas