LT EN
Pradžia Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

Kauno bendroves vadovė įtariama neoficialiai pardavusi daugiau nei 11 tonų mėsos produkcijos

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Šiaulių apygardos valdyba baigė ikiteisminį tyrimą, kuriame Kaune mėsos produktus gaminančios bendrovės direktorė įtariama apgaulingai tvarkiusi buhalterinę apskaitą ir neteisingai teikusi duomenis mokesčių administratoriui apie gautas pajamas.

 Ikiteisminio tyrimo metu išaiškinta, kad Kaune veikianti bendrovė iš įsigytos mėsos žaliavos gamindavo mėsos gaminius – vyniotinius, dešras ir pan. Dalį mėsos produkcijos parduodavo savo specializuotose parduotuvėse, o kitą dalį tiekė didmeninės ir mažmeninės prekybos bendrovėms.

 FNTT tyrėjai surinko pakankamai duomenų, kad Kauno bendrovė Joniškyje didmenine ir mažmenine prekyba maisto produktais besiverčiančiai bendrovei per pusmetį pardavė daugiau nei 11 tonų mėsos gaminių už daugiau nei 36 tūkstančių eurų. Pardavimo sandorių ir gautų pajamų už realizuotus mėsos gaminius Kauno bendrovė neatvaizdavo buhalterinėje apskaitoje ir pateikė mokesčių administratoriui neteisingus duomenis apie gautas pajamas. Tokiu būdu mėsos produktus gaminanti bendrovė išvengė sumokėti daugiau nei 7500 eurų pridėtinės vertės mokesčio.

 Baigtą ikiteisminį tyrimą kontroliavo ir jam vadovavo Šiaulių apygardos prokuratūra. Už apgaulingą apskaitą jau teistos verslininkės baudžiamoji byla perduota Kauno miesto apylinkės teismui.

Prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite FNTT naujienas
Pranešėjų apsauga

Pateik informaciją, gauk atlygį

Informacijos apie  grynųjų pinigų ir įtartinas pinigines operacijas teikimas