LT EN
Pradžia Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

Kaune lošimus organizavusiai moteriai gresia baudžiamoji atsakomybė

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Kauno apskrities skyriuje atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėtos veiklos lošimo automatais organizavimo. Įtarimai pagal BK 202 str. 1 d. (neteisėtas vertimasis ūkine, komercine, finansine ar profesine veikla)  pareikšti 25-erių metų Kauno rajono gyventojai.

Atliekant pirminius ikiteisminio tyrimo veiksmus nustatyta, kad 2005 metų liepos mėnesį Kauno rajono gyventoja su Kaune, Islandijos pl., veikiančios kavinės savininkais sudarė sutartį dėl keturių lošimo automatų naudojimo kavinėje.

FNTT Kauno apskrities skyriaus pareigūnai išaiškino, kad sudarydama sutartį 25-erių metų moteris kavinės savininkams pateikė tik lošimo automatų įsigijimo Vokietijoje dokumentus ir Valstybinės metrologijos tarnybos išduotus atliktos lošimo automatų patikros pasus, tačiau nepateikė Valstybinės lošimų priežiūros komisijos išduotos licencijos užsiimti tokia veikla. Taip pat nustatyta, kad Kauno rajono gyventoja, organizavusi neteisėtą lošimo aparatais verslą, nuo pat sutarties sudarymo laikotarpio palikdavo pinigus kavinės barmenėms, kad šios sumokėtų lošėjams išloštus pinigus.  

Baudžiamajame kodekse už tokią nusikalstamą veiką, kai versliškai ar stambiu mastu imamasi ūkinės, komercinės, finansinės ar profesinės veiklos neturint reikalingos licencijos,  baudžiama viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba laisvės atėmimu iki dvejų metų.

Tęsiamą ikiteisminį tyrimą kontroliuoja ir jam vadovauja  Kauno miesto apylinkės prokuratūra.

Prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite FNTT naujienas
Pateik informaciją, gauk atlygį

Informacijos apie  grynųjų pinigų ir įtartinas pinigines operacijas teikimas