LT EN
Pradžia Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

FNTT Vilniaus ūkinės finansinės veiklos specialistai persikėlė į naujas patalpas

Rugsėjo 2 dieną iškilmingai atidarytas Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Vilniaus apygardos valdybos Ūkinės finansinės  veiklos tyrimo skyrius, įsikėlęs į naujas patalpas, esančias L. Sapiegos g. 1.

Renginyje dalyvavo vidaus reikalų viceministras Artūras Norkevičius, Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos vadovybė ir darbuotojai, Lietuvos policijos kapelionas Algirdas Toliatas bei kaimynystėje dirbantys svečiai – Migracijos departamento direktoriaus funkcijas atliekanti Evelina Gudzinskaitė ir direktoriaus pavaduotojas Janas Vidickas. Sveikinimo žodžius įkurtuvių proga tarė ir sėkmingai tęsti darbus palinkėjo Tarnybos  direktorius Kęstutis Jucevičius. Pasak Tarnybos vadovo, tai  antrosios naujos patalpos Tarnyboje per visą dvidešimt veiklos metų. 

Naująsias patalpas pašventino ir šiltus palinkėjimus tarė Lietuvos policijos kapelionas Algirdas Toliatas.

Naujosiose patalpose yra sukurtos 37 darbo vietos specialistams, atliekantiems ūkinės finansinės veiklos tyrimus. Patalpų plotas siekia apie 500 kvadratinių metrų, o pačios patalpos yra pastebimai geresnės už ankstesniąsias, kurias dvidešimt metų Tarnyba nuomojo iš Finansų ministerijos.

Foto 1 Foto 2 Foto 3
Foto 4 Foto 5 Foto 6

Prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite FNTT naujienas


Pateik informaciją, gauk atlygį

Informacijos apie  grynųjų pinigų ir įtartinas pinigines operacijas teikimas