LT EN
Pradžia Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

FNTT renginiai

Birželio 27 dieną Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Administravimo valdybos Tarptautinių ryšių skyriaus vyresnioji inspektorė Viktorija Bublevič dalyvaus Briuselyje (Belgijos Karalystė) vyksiančiame Europos Sąjungos Tarybos kovos su sukčiavimu darbo grupės (D8) posėdyje.

Birželio 29 dieną Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyboje lankysis Europos Sąjungos Tarybos ekspertai, kurių tikslas – įvertinti šalies teisėsaugos ir kitų institucijų veiklą finansinių nusikaltimų ir finansinių nusikaltimų tyrimo srityje. Birželio 30 dieną ekspertai lankysis FNTT Kauno apygardos valdyboje. Birželio 28–liepos 1 dienomis ekspertų vizito metu planuojami susitikimai ne tik su FNTT pareigūnais, bet ir su Generalinės prokuratūros, Teisingumo ministerijos, Policijos departamento, Muitinės kriminalinės tarnybos ir kitų institucijų atstovais. 

Birželio 29–liepos 1 dienomis Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Analizės ir prevencijos valdybos Neteisėto paramos panaudojimo analizės ir prevencijos skyriaus viršininkas Šarūnas Rameikis dalyvaus Prahoje (Čekijos Respublika) vyksiančiame Europos Komisijos organizuojamame Kovos su sukčiavimu koordinacinių tarnybų (AFCOS) susitikime.

Prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite FNTT naujienas
Pateik informaciją, gauk atlygį

Informacijos apie  grynųjų pinigų ir įtartinas pinigines operacijas teikimas