LT EN
Pradžia Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

FNTT lankėsi Europos Sąjungos savitarpio vertinimo ekspertų grupė

Šiandien, birželio 29 dieną, Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyboje (FNTT) lankėsi Lietuvos 5-ojo savitarpio vertinimo etapo ekspertai. Lietuvoje besilankančios ekspertų grupės, susidedančios iš kitų Europos Sąjungos valstybių narių teisėsaugos institucijų, Europos Sąjungos Tarybos, Europos Komisijos, Eurojusto, Europolo, Europos kovos su sukčiavimu tarnybos (OLAF) atstovais vizito tikslas – įvertinti Lietuvos institucinę bei teisinę sistemą, finansinių nusikaltimų tyrimą, kovai su finansiniais nusikaltimais skirtų Europos Sąjungos teisės aktų įgyvendinimą ir taikymą.

Susitikimo metu užsienio ekspertai buvo supažindinti su FNTT uždaviniais ir funkcijomis, nauja struktūra, įsigaliojusią nuo šių metų kovo 1 dienos. Pristatytos FNTT bendradarbiavimo su kitomis šalies teisėsaugos ir mokesčius administruojančiomis institucijomis, tarptautinio bendradarbiavimo aktualijos.

5-ajame savitarpio vertinime dalyvauja Generalinė prokuratūra, Policijos departamentas, FNTT, Muitinės kriminalinės tarnyba ir Teisingumo ministerija.

Prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite FNTT naujienas
Pateik informaciją, gauk atlygį

Informacijos apie  grynųjų pinigų ir įtartinas pinigines operacijas teikimas