LT EN
Pradžia Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

FNTT lankėsi ekonominius ir korupcinius nusikaltimus Moldovoje tiriančios institucijos vadovai

Šiandien, balandžio 5 dieną, Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyboje lankėsi Moldovos Respublikos kovos su ekonominiais nusikaltimais ir korupcija centro (CCCEC) direktoriaus Viorel Chetraru vadovaujama delegacija, kuri susitiko su Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos direktoriumi Vitalijumi Gailiumi.

Susitikimo metu ekonominius ir korupcinius nusikaltimus tiriančios Moldovos institucijos  pareigūnai ypač domėjosi FNTT įvykusia pertvarka, įgyvendinamomis korupcijos prevencijos priemonėmis, finansinius nusikaltimus tiriančios institucijos ir mokesčių administratoriaus sąveika.

FNTT ir Moldovos Respublikos kovos su ekonominiais nusikaltimais ir korupcija centras bendradarbiauja nuo 2005 metų, kuomet buvo pasirašytas susitarimas bendrai kovoti su finansiniais ir kitais teisės pažeidimais. Praėjusių metų pavasarį dvylika Moldovos pareigūnų lankėsi FNTT pagal Europos Komisijos TAIEX programą, o šis vizitas vyksta pagal bendrą Europos Sąjungos ir Jungtinių Tautų vystymo programos projektą, skirtą Centro restruktūrizavimui remiantis Europos Sąjungos šalių gerąja patirtimi.

2010_konferencija_FNTT_001.jpg 2010_konferencija_FNTT_005.jpg

Prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite FNTT naujienas
Pateik informaciją, gauk atlygį

Informacijos apie  grynųjų pinigų ir įtartinas pinigines operacijas teikimas