LT EN
Pradžia Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

FNTT diskutuota apie korupcijos prevenciją

Vasario 20 dieną Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyboje vyko diskusija apie korupcijos prevencijos aktualijas, kurioje dalyvavo „Transparency International“ Lietuvos skyriaus vadovas Sergejus Muravjovas ir Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos darbuotojai. 

Diskusijos metu „Transparency International“ Lietuvos skyriaus vadovas pristatė Lietuvos korupcijos žemėlapį, Nacionalinės atsparumo korupcijai sistemos, korupcijos suvokimą matuojančius tyrimus.

„Transparency International“ Lietuvos skyriaus vadovas S. Muravjovas pažymėjo, kad pastarųjų metų tyrimų rezultatai rodo didėjantį visuomenės netoleravimą korupcija, padaugėjo aktyvių žmonių, ypač tarp jaunimo, todėl skyrius imasi iniciatyvos skatinti skaidrumą Lietuvoje. 

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos darbuotojai su „Transparency International“ Lietuvos skyriaus vadovu diskutavo apie tai, kokiais kriterijais galima būtų vertinti institucijų veiklos efektyvumą, jų pagrįstumą, kaip galima būtų matuoti antikorupcinių veiksmų sėkmę. Taip pat diskutuota ir apie tai, kaip išmatuoti prevenciją ir ar visada griežtinant priemones galima pasiekti teigiamų rezultatų. 

Prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite FNTT naujienas
Pranešėjų apsauga

Pateik informaciją, gauk atlygį

Informacijos apie  grynųjų pinigų ir įtartinas pinigines operacijas teikimas