LT EN
Pradžia Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

FNTT aptarti Europos Sąjungos skiriamos paramos efektyvesnės apsaugos nuo nusikalstamo poveikio prevencijos klausimai

Gruodžio 10 dieną Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyboje vyko darbinis susitikimas su paramą administruojančių institucijų pažeidimų kontrolieriais. Susitikime dalyvavo Ministerijų, Agentūrų, kitų įstaigų naujai paskirti pažeidimų kontrolieriai ir Specialiųjų tyrimų tarnybos atstovai, jame aptartos aktualios problemos, susijusios su tarpinstituciniu bendradarbiavimu, Europos Sąjungos ir užsienio šalių finansinių interesų apsaugos prevencijos klausimai.

Susitikime dalyvavęs Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos direktoriaus pavaduotojas Šarūnas Rameikis  pristatė  pagrindines FNTT veiklos kryptis ateinantiems metams – prevencinių priemonių ir analitinių gebėjimų stiprinimą.

FNTT Analizės ir prevencijos valdybos Neteisėto paramos panaudojimo analizės ir prevencijos skyriaus viršininkas Rolandas Šlepetys susitikimo dalyvius supažindino su vadovaujamo skyriaus funkcijomis ir uždaviniais. Pranešėjas akcentavo vyraujančių nusikalstamų veikų, kuriomis kėsinamasi neteisėtai gauti ir panaudoti Europos Sąjungos ir užsienio šalių finansinę paramą, tendencijas.

Diskusijos metu Specialiųjų tyrimų tarnybos atstovai pateikė siūlymus dėl projektų administravimo proceso tobulinimo, siekiant palengvinti įtariamų nusikalstamų veikų identifikavimą.

Vėliau buvo atsakyta į įgyvendinančių institucijų pažeidimų kontrolierių klausimus ir aptarti gerosios praktikos bei konkretūs praktiniai pavyzdžiai dėl veiksmų, atliktinų įtariant dokumentų klastojimą ir suklastotų dokumentų panaudojimo atvejus.

Prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite FNTT naujienas
Pranešėjų apsauga

Pateik informaciją, gauk atlygį

Informacijos apie  grynųjų pinigų ir įtartinas pinigines operacijas teikimas