LT EN
Pradžia Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

FNTT Alytuje išaiškino nelegalų rūkalų sandėlį

 Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Alytaus skyrius ir Alytaus rajono apylinkės prokuratūra atlieka ikiteisminį tyrimą, kuriame trys alytiškiai įtariami beveik 0,5 milijono litų vertės cigarečių, t. y. akcizais apmokestinamų prekių, neteisėtu disponavimu.

 Tyrimas pradėtas, kai FNTT Alytaus apskrities skyriaus pareigūnai patikrino baldus gaminančios bendrovės esančios Pramonės g., Alytuje, veiklą. Patikrinimo metu bendrovės gamybinėse patalpose pastebėtos iš šių gamybinių patalpų vedančios durys, kurios buvo aklinai uždarytos, o už jų girdėjosi pašaliniai garsai. Tik po įspėjimo panaudoti jėgą, jei nebus vykdomi pareigūnų reikalavimai, vartai į uždarytas patalpas buvo pakelti. Patalpoje FNTT Alytaus apskrities skyriaus pareigūnai aptiko didelį kiekį cigarečių, taip pat daug neženklintų naujų kartoninių dėžių. Trys vyriškiai, cigaretes pakavę į neženklintas naujas dėžes, buvo sulaikyti. Be to, rastos priemonės dėžėms klijuoti bei nemažai išardytų kartoninių dėžių su rusiškais cigarečių pavadinimais ir kitais užrašais.

P9230181.JPG  P9230182.JPG

 Atlikus įvykio vietos apžiūrą, rasta ir paimta 1 271 540 vnt. cigarečių „Jin Ling“, „Viceroy Red“ ir „Imperial Classic“ su rusiškomis banderolėmis. Nustatyta, kad patalpos, kuriose buvo laikomos kontrabandinės cigaretės, nuo šių metų liepos mėnesio buvo nuomojamos fiziniam asmeniui.

P9230194.JPG  P9230196.JPG

 Nusikaltimo vietoje sulaikyti Alytaus gyventojai: 38-erių R. G., anksčiau tris kartus teistas 41-erių A.  V.  ir 20-ties K. S. Teismo nutartimis jiems skirtos kardomosios priemonės – suėmimas. Tęsiant tyrimą bus nustatinėjamas tikslus valstybei nesumokėto akcizo mokesčio dydis.

Prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite FNTT naujienas
Pateik informaciją, gauk atlygį

Informacijos apie  grynųjų pinigų ir įtartinas pinigines operacijas teikimas