LT EN
Pradžia Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

Aukštaitijos picerijos direktorė bus teisiama už vengimą mokėti mokesčius

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Panevėžio apskrities skyriaus ir Panevėžio apygardos prokuratūros pareigūnai baigė ikiteisminį tyrimą, kuriame daugiau nei 200 tūkstančių litų  mokesčių vengimu kaltinama dvi picerijas turinčios bendrovės direktorė L. K.

 Ikiteisminio tyrimo metu išaiškinta, kad Panevėžyje registruota bendrovė nuo 2008 m. vasario iki 2009 m. balandžio mėnesio teikė mokesčius administruojančiai institucijai nustatytos formos deklaracijas, tačiau per šį laikotarpį nemokėjo jokių mokesčių. Paskaičiuota, kad per dvejus metus Utenoje ir Kėdainiuose picerijas turinti bendrovė iš viso nesumokėjo daugiau nei 125 tūkstančių litų mokesčių. Bendrovė vengė mokėti ne tik pridėtinės vertės, gyventojų pajamų ar nekilnojamojo turto mokesčius, bet ir nemokėjo socialinio draudimo įmokų už bendrovės darbuotojus. FNTT Panevėžio apskrities skyriaus pareigūnai nustatė, kad nuo 2008 m. balandžio iki 2009 m. balandžio mėnesio bendrovė, net ir gavusi priminimus apie pareigą sumokėti mokesčius, iš viso nesumokėjo  daugiau nei 88 tūkstančių litų.

 Baigta baudžiamoji byla perduota Panevėžio miesto apylinkės teismui. Bendrovės direktorei L. K. už laiku nesumokėtus daugiau nei 213 tūkstančius litų mokesčių gresia maksimali bausmė – laisvės atėmimas iki šešerių metų.

Prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite FNTT naujienas
Pateik informaciją, gauk atlygį

Informacijos apie  grynųjų pinigų ir įtartinas pinigines operacijas teikimas