LT EN
Pradžia Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

Kviečiami atsiliepti žmonės, nukentėję nuo įmonių „Forekslitas“ ir „FX sprendimai“

Kviečiami atsiliepti žmonės, nukentėję nuo įmonių „Forekslitas“ ir „FX sprendimai“

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) Klaipėdos apygardos valdyba, atliekanti ikiteisminį tyrimą dėl galimo investicijų įmonių „Forekslitas“ ir UAB „FX sprendimai“ sukčiavimo, turto pasisavinimo ir iššvaistymo, kviečia atsiliepti gyventojus, nukentėjusius nuo šių bendrovių galimai neteisėtos veiklos ir praradusius savo pinigines lėšas.

Ikiteisminis tyrimas, kuriam vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Antrojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras, atliekamas dėl galimai įvykdyto sukčiavimo, turto pasisavinimo, turto iššvaistymo, neteisėto vertimosi ūkine finansine veikla, dokumentų suklastojimo ir panaudojimo. Taip pat tiriama, ar svetimas turtas nebuvo įgytas apgaule.

Tyrimo duomenimis, įvairūs fiziniai ir juridiniai asmenys, ketindami investuoti savo pinigus tarptautinėje valiutų rinkoje FOREX, 2013–2017 m. sudarė sutartis su įmonėmis „Forekslitas“ ir UAB „FX sprendimai“ dėl prekybinių sąskaitų atidarymo bei prekybinių sąskaitų valdymo. Sudarę sutartis asmenys į šių įmonių banko sąskaitas pervesdavo įvairaus dydžio pinigines sumas, dalis asmenų savo lėšų taip ir neatgavo.

Gyventojai ir juridiniai asmenys, sudarę sutartis su šiomis įmonėmis ir nukentėję nuo galimai neteisėtos veiklos, prašomi kreiptis į FNTT Klaipėdos apygardos valdybą šiais kontaktais: tel. (8 46) 312 056, el. p. dokumentas.klaipeda@fntt.lt.

Prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite FNTT naujienas
Pranešėjų apsauga

Pateik informaciją, gauk atlygį

Informacijos apie  grynųjų pinigų ir įtartinas pinigines operacijas teikimas