LT EN
Pradžia Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

Kviečiame moksleivius dalyvauti Nacionalinėje teisinių žinių olimpiadoje

Kviečiame moksleivius dalyvauti Nacionalinėje teisinių žinių olimpiadoje

Kviečiame dalyvauti Nacionalinėje teisinių žinių olimpiadoje, skirtoje 9–12 klasių moksleiviams. Olimpiados tikslas – ugdyti Lietuvos jaunimo teisinį sąmoningumą ir supratimą apie teisinę valstybę, teisinę kultūrą. Olimpiados metu moksleiviai turės galimybę įsivertinti savo žinias įvairiose teisės srityse, taip pat ir finansinių nusikaltimų tyrimo srities.

Registracija vyksta iki kovo 25 d. Daugiau informacijos rasite čia.

Olimpiadą organizuoja Mykolo Romerio teisės mokykla kartu su Lietuvos Respublikos teisingumo ministerija bei Lietuvos advokatūra. Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (toliau –FNTT) kartu su kitomis švietimo ir teisėsaugos institucijomis palaiko šią iniciatyvą.

„Dalyvaudami šioje olimpiadoje moksleiviai įgyja ne tik teisinių žinių, bet ir gauna daug naudingos įvairių sričių teisinės informacijos, kuri pravers tiek renkantis būsimą profesiją, tiek kasdienėse gyvenimo situacijose. Ypač daug pavojų šiais inovacijų laikais kyla finansų srityje, kai atsiskaitoma virtualia valiuta ar žetonais. Todėl labai džiaugiuosi, kad galime prisidėti prie jaunimo švietimo“, − teigia FNTT direktorius Antoni Mikulskis. 

Prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite FNTT naujienas
Pateik informaciją, gauk atlygį

Informacijos apie  grynųjų pinigų ir įtartinas pinigines operacijas teikimas