LT EN
Pradžia Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

Į teismą keliaus injekcijas leidusi kaunietė – dirbo be licencijos ir netinkamai tvarkė buhalteriją

Į teismą keliaus injekcijas leidusi kaunietė – dirbo be licencijos ir netinkamai tvarkė buhalteriją

Grožio injekcijas leidusiai kaunietei – nemalonumai dėl nelegalios veiklos. Moteriai pateikti kaltinimai dėl veiklos neturint tam reikalingos licencijos ir netinkamai tvarkytos buhalterinės apskaitos. Ikiteisminį tyrimą organizavo Kauno apygardos prokuratūra, tyrimą atliko Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) Kauno apygardos valdybos pareigūnai.

Pareigūnų surinkti duomenys rodo, kad moteris injekcijas leido neturėdama tam reikiamos licencijos verstis medicinos praktika. Didžiuosiuose Lietuvos miestuose – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Panevėžyje – veikusi įtariamoji dirbo kabinetuose, kurie galimai taip pat neturėjo reikiamos licencijos teikti asmens sveikatos priežiūros paslaugas.

Skaičiuojama, kad per 2019 metus ji galėjo atlikti apie 80 medicininių intervencinių veido korekcijų, lūpų putlinimo procedūrų hialurono rūgšties užpildais. Už atliktas procedūras įtariamoji galimai gavo per 11 tūkst. eurų, tačiau savo buhalterinę apskaitą, įtariama, tvarkė aplaidžiai, nepildė visų reikiamų dokumentų.

Ikiteisminį tyrimą organizavęs Kauno apygardos 2-ojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras surašė kaltinamąjį aktą, byla perduota Kauno apylinkės teismo Kauno rūmams.

Už neteisėtą vertimąsi ūkine, komercine ar profesine veikla galima griežčiausia bausmė – laisvės atėmimas iki ketverių metų, taip pat galimas už intervencines procedūras gautų pajamų ir priemonių konfiskavimas. Aplaidus apskaitos tvarkymas griežčiausiai gali būti baudžiamas laisvės atėmimu iki dvejų metų.

Prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite FNTT naujienas
Pranešėjų apsauga

Pateik informaciją, gauk atlygį

Informacijos apie  grynųjų pinigų ir įtartinas pinigines operacijas teikimas