LT EN
Pradžia Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

FNTT tęsia grožio salonų patikrinimus: prigauta verslininkė Tauragėje

FNTT tęsia grožio salonų patikrinimus: prigauta verslininkė Tauragėje

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Klaipėdos apygardos valdyba atliko Tauragėje veikiančios kirpyklos patikrinimą. Nustatyta, kad darbo vietą grožio specialistėmis nuomojančios bendrovės direktorė neįtraukia į apskaitą pajamų, gautų už klientams teikiamas paslaugas ir parduotas priežiūros priemones.

Įvertinus patikrinimo metu pateiktus paaiškinimus, išanalizavus įmonės pateiktus buhalterinės apskaitos dokumentus, nustatyta, kad į įmonės pajamas šiemet ir pernai iš viso nebuvo įtraukta beveik 25 tūkst. eurų už suteiktas kirpimo paslaugas ir parduotas priežiūros priemones.

Kirpykla veikia pačiame Tauragės centre, joje paslaugas teikia 6 grožio specialistės, dirbančios pagal verslo liudijimus: kirpėjos, manikiūrininkės. Taip pat nustatyta, kad įmonės savininkė į buhalterinę apskaitą įtraukė ne visas gautas pajamas už specialistėms parduotas priežiūros priemones (šampūnus, dažus, lakus, oksidantus ir kt.).

Už nustatytus pažeidimus įmonės savininkei pagal 5 straipsnius surašytas administracinio nusižengimo protokolas, kuris perduotas nagrinėti Tauragės apylinkės teismui. Didžiausia įmanoma sankcija už šiuos pažeidimus užtraukia baudą iki 5 590 Eur.

Tai jau ne pirmas FNTT grožio industrijos patikrinimas šiemet. Rudens pradžioje Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Klaipėdos apygardos valdybos tyrėjai kartu su kitų padalinių pareigūnais, atskleidė šešėlinę bendrovės, turinčios Lietuvoje 25 grožio salonų tinklą, veiklą, atliko 32 kratas Vilniuje, Šiauliuose, Kaune ir Klaipėdoje. Preliminariai skaičiuojama, kad vien šis stambus kirpyklų tinklas į buhalterinę apskaitą nebuvo įtraukęs iš kirpėjų ir manikiūrininkių gautų 1 mln. eurų pajamų.

Prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite FNTT naujienas
Pateik informaciją, gauk atlygį

Informacijos apie  grynųjų pinigų ir įtartinas pinigines operacijas teikimas