LT EN
Pradžia Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

FNTT pareigūnas apdovanotas Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžiumi

FNTT pareigūnas apdovanotas Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžiumi

Šeštadienį, liepos 6 d., Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Valstybės ir Tautiškos giesmės dienos proga už nuopelnus Lietuvos Respublikai ir Lietuvos vardo garsinimą pasaulyje įteikė valstybės ordinus ir medalius mūsų šalies ir užsienio valstybių piliečiams.

„Esu labai laiminga, kad valstybės vardu galiu įteikti apdovanojimus tiems, kurie to nusipelnė. Tai mūsų šalies žmonės ir užsienio piliečiai – įvairių kartų, profesijų ir likimo. Dėkoju jums už asmeninį ryšį su Lietuva, pagarbą ir darbą mūsų šaliai. Nes visi kartu kuriame Lietuvą − savo valstybę“, − sakė šalies vadovė.

Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Riterio kryžiumi apdovanotas Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (toliau – FNTT) Klaipėdos apygardos valdybos Nusikalstamų veikų tyrimo skyriaus viršininkas Kęstutis Tamošaitis.

Kęstutis Tamošaitis FNTT dirba nuo 2005 metų, jo tarnybinė veikla visada vertinama labai gerai. Profesionaliai ir atsakingai vykdydamas savo funkcijas, pareigūnas atskleidė nusikalstamas veikas finansų sistemai dėl PVM grobstymo, mokesčių nemokėjimo, šešėlinės prekybos, didelės vertės svetimo turto pasisavinimo ir sukčiavimo, jo dėka atlikti ir teismui perduoti sudėtingi ir didelės apimties ikiteisminiai tyrimai.

„Didelė garbė gauti tokį apdovanojimą iš Lietuvos Respublikos Prezidentės rankų. Esu be galo sujaudintas dėl tokio aukšto įvertinimo, bet manau, kad tai ne tik mano, bet ir visos Tarnybos, ypač mano kolegų, su kuriais kartu dirbu, įvertinimas. Džiugu, kad yra vertinami ne tik visai Lietuvai reikšmingi pasiekimai, bet ir sąžiningas, atsakingas mūsų Tarnybos pareigūnų darbas“, − savo įspūdžiais dalijasi FNTT pareigūnas K. Tamošaitis.

Informacija parengta pagal Prezidentės spaudos tarnybos pranešimą spaudai.

Prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite FNTT naujienas
Pateik informaciją, gauk atlygį

Informacijos apie  grynųjų pinigų ir įtartinas pinigines operacijas teikimas