LT EN
Pradžia Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

FNTT ir Sakartvelo (Gruzijos) Tyrimų tarnyba pasirašė susitarimo memorandumą

FNTT ir  Sakartvelo (Gruzijos) Tyrimų tarnyba pasirašė susitarimo memorandumą

Šiandien (gegužės 23 d.) Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Vidaus reikalų ministerijos (FNTT) ir Sakartvelo (Gruzijos) Tyrimų tarnyba prie Finansų ministerijos pasirašė susitarimo memorandumą, kurio tikslas – minėtų institucijų bendradarbiavimas veiksmingai kovojant su finansiniais ir kitais jų kompetencijai priklausančiais nusikaltimais.

 Susitarimo memorandumą pasirašė FNTT direktorius Antoni Mikulskis ir Sakartvelo (Gruzijos) Tyrimų tarnybos vadovas Soso Ramishvili.

 Šiuo dvišaliu bendradarbiavimu numatoma keistis informacija apie finansinius nusikaltimus, dalintis metodinėmis rekomendacijos apie tokių nusikaltimų atskleidimą ir tyrimą. Minėtos Lietuvos ir Sakartvelo (Gruzijos) teisėsaugos institucijos, remdamosi pasirašytu susitarimo memorandumu, galės dalyvauti bendruose tarptautiniuose projektuose ir mokymuose.

 Kartu su Sakartvelo (Gruzijos) Tyrimų tarnybos vadovu Soso Ramishvili į Vilnių yra atvykę šios institucijos direktoriaus pavaduotojai Vaja Panozishvili ir Vakhtang Paresishvili bei Tarptautinių ryšių ir teisės skyriaus pavaduotojas David Shakarashvili. 

Prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite FNTT naujienas
Pateik informaciją, gauk atlygį

Informacijos apie  grynųjų pinigų ir įtartinas pinigines operacijas teikimas