LT EN
Pradžia Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

Tarnyboje vyko susitikimas su Europos Sąjungos paramą administruojančių institucijų pažeidimų kontrolieriais

Tarnyboje vyko susitikimas su Europos Sąjungos paramą administruojančių institucijų pažeidimų...

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyboje gruodžio 11 dieną vyko darbinis susitikimas su paramą administruojančių institucijų pažeidimų kontrolieriais.

Susitikimo metu aptarti aktualūs klausimai, susiję su Europos Sąjungos paramos lėšų priežiūra ir kontrole: kaip identifikuoti sukčiavimo ir kitų su neteisėtu ES finansinės paramos lėšų gavimu ir panaudojimu susijusių nusikalstamų veikų atvejus ir atriboti juos nuo pažeidimų, kokiais atvejais ir kokia informacija turi būti teikiama FNTT.

Diskutuota apie informacijos pateikimo būdus kuo ankstesnėse projektų administravimo stadijose, siekiant, kad kuo mažiau Europos Sąjungos paramos lėšų būtų išmokama nepagrįstai, o pažeidimai būtų išaiškinami dar iki lėšų mokėjimo.

FNTT iniciatyva vykusiame susitikime dalyvavo atstovai iš Žemės ūkio ministerijos, Švietimo ir mokslo ministerijos, Ūkio ministerijos, Sveikatos apsaugos ministerijos, Energetikos ministerijos, Lietuvos mokslo tarybos, VšĮ Jungtinio techninio sekretoriato, Nacionalinės mokėjimo agentūros, Lietuvos verslo paramos agentūros, Centrinės projektų valdymo agentūros, Aplinkos projektų valdymo agentūros, Europos socialinio fondo  agentūros, Energetikos agentūros.

Prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite FNTT naujienas
Pranešėjų apsauga

Pateik informaciją, gauk atlygį

Informacijos apie  grynųjų pinigų ir įtartinas pinigines operacijas teikimas