LT EN
Pradžia Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

Mėsos perdirbėjų atstovai susitiko su FNTT vadovu: diskutuota apie sektoriaus skaidrumą

Mėsos perdirbėjų atstovai susitiko su FNTT vadovu: diskutuota apie sektoriaus skaidrumą

Lietuvos mėsos perdirbėjų asociacijos (LMPA) atstovai su Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) vadovu pasidalijo įžvalgomis apie galimą nelegalią prekybą turgavietėse, tokios šešėlinės rinkos dydį, aptarė kitus sektoriui aktualius prevencijos klausimus.

Egidijus Mackevičius, LMPA direktorius, pabrėžė, kad jo vadovaujamos asociacijos nariai suinteresuoti kuo didesniu mėsos perdirbimo sektoriaus skaidrumu, sąžininga tarpusavio konkurencija. LMPA atstovai pateikė darbo užmokesčio mėsos sektoriuje analizę, kalbėjo apie problemas, kurios pastebimos turgavietėse, prekiaujančiose mėsa.

Antoni Mikulskis, FNTT direktorius, pažymėjo, kad Tarnyba nuolat vertina ir analizuoja situaciją įvairiuose sektoriuose, ne išimtis ir prekyba mėsos produktais. Jis taip pat akcentavo sąžiningos konkurencijos ir ypač nelegalios prekybos prevencijos svarbą.

FNTT vadovas asociaciją informavo, kad prekybos neapskaityta mėsa problematika Tarnybai ir kitoms institucijoms žinoma – FNTT per pastaruosius keletą metų atliko dešimtis tyrimų dėl šešėlinės prekybos mėsa turgavietėse, nuolat teikia analizes ir siūlymus dėl teisės aktų tobulinimo suinteresuotoms institucijoms.

Prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite FNTT naujienas
Pateik informaciją, gauk atlygį

Informacijos apie  grynųjų pinigų ir įtartinas pinigines operacijas teikimas