LT EN
Pradžia Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

FNTT vadovas dalyvavo tarptautinėje konferencijoje Ukrainoje

FNTT vadovas dalyvavo tarptautinėje konferencijoje Ukrainoje

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) direktorius Kęstutis Jucevičius dalyvavo Kijeve vykusioje tarptautinėje konferencijoje, kurios pagrindinė tema – kova su korupcija. Renginyje pristatyta tarptautinė patirtis aiškinantis finansinius nusikaltimus, diskutuota, kaip šia patirtimi galėtų pasinaudoti Ukraina.

Konferenciją „Kovos su korupcija politikos įgyvendinimas pasauliniu mastu“ organizavo Ukrainos nacionalinė vidaus reikalų akademija prie Vidaus reikalų ministerijos. Renginio metu pristatytos įstatymų leidžiamosios ir vykdomosios valdžios priemonės, skirtos korupcijos prevencijai, taip pat – teisėsaugos institucijų veikla atskleidžiant ir tiriant finansinius ir ekonominius nusikaltimus.

Kijeve diskutuota apie teisėsaugos ir kitų valstybės institucijų bendradarbiavimą kovojant su korupcija ir ekonominiais nusikaltimais regioniniu ir tarptautiniu mastu. Kolegos iš Ukrainos domėjosi, kaip tarptautinė patirtis tiriant finansinius nusikaltimus gali būti panaudota Ukrainoje, tarėsi dėl bendradarbiavimo. Konferencijoje, kuri vyko gruodžio 9 d., dalyvavo ir dar vienas svečias iš Lietuvos – Europos Sąjungos patariamosios misijos Ukrainoje vadovas Kęstutis Lančinskas.

Plačiau apie tai: http://www.naiau.kiev.ua/news/%C2%ABrealizaciya-derzhavnoyi-antikorupcijnoyi-politiki-v-mizhnarodnomu-vimiri%C2%BB.html

Prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite FNTT naujienas
Pranešėjų apsauga

Pateik informaciją, gauk atlygį

Informacijos apie  grynųjų pinigų ir įtartinas pinigines operacijas teikimas