LT EN
Pradžia Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

FNTT – pasitarimas su europinę paramą administruojančiomis institucijomis

FNTT – pasitarimas su europinę paramą administruojančiomis institucijomis

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) pareigūnai susitiko su Europos Sąjungos (ES) ir užsienio valstybių finansinę paramą administruojančių institucijų atstovais bei pristatė efektyvias prevencines priemones apsaugant šias lėšas.

FNTT atstovai dalinosi kovos su sukčiavimu, bendradarbiavimo tarp institucijų ir kitos veiklos gerąja patirtimi. Aptarti aktualūs klausimai, susiję su ES ir užsienio valstybių finansinės paramos administravime dalyvaujančių institucijų pranešimais teisėsaugos institucijoms apie įtariamas nusikalstamas veikas. Taip pat – pažeidimų nustatymo ir tyrimo problematika, teismų praktika nagrinėjant bylas, susijusias su ES ir užsienio valstybių finansinės paramos grobstymu.

Susitikime dalyvavo Finansų, Sveikatos apsaugos, Žemės ūkio, Aplinkos, Energetikos, Susisiekimo, Švietimo ir mokslo, Ūkio ministerijų, Lietuvos mokslo tarybos, Energetikos agentūros, Aplinkos projektų valdymo agentūros, Centrinės projektų valdymo agentūros, Lietuvos verslo paramos agentūros, Nacionalinės mokėjimo agentūros, Transporto investicijų direkcijos, Europos socialinio fondo agentūros ir UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA) atstovai.

Prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite FNTT naujienas
Pranešėjų apsauga

Pateik informaciją, gauk atlygį

Informacijos apie  grynųjų pinigų ir įtartinas pinigines operacijas teikimas