LT EN
Pradžia Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

FNTT pasirašė bendradarbiavimo susitarimą su Valstybės kontrole

FNTT pasirašė bendradarbiavimo susitarimą su Valstybės kontrole

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) antradienį, gruodžio 13 d., pasirašė bendradarbiavimo susitarimą su Valstybės kontrole (VK). Šį bei kitus tarpžinybinius susitarimus institucijų atstovai pasirašė FNTT surengtame susitikime-diskusijoje „Lengvatinio apmokestinimo kompanijų vaidmuo (įtaka) versle“. Renginys Valstybinėje mokesčių inspekcijoje (VMI) – įvairias viešųjų finansų kontrolės institucijas apjungiančios bendradarbiavimo iniciatyvos dalis.

Sutartimi su FNTT Valstybės kontrolė pagal savo kompetenciją įsipareigoja pranešti apie veiklos metu pastebėtus įtarimus dėl galimų nusikalstamų veikų valstybės finansų sistemai ir teisės pažeidimų, o FNTT konsultuos Valstybės kontrolę, teiks turimą informaciją apie galimas rizikas, susijusias su valstybės finansų sistemos apsauga nuo nusikalstamo poveikio.

Atnaujintais susitarimais su FNTT ir Viešųjų pirkimų tarnyba (VPT) įsipareigojama teikti tarpusavio pagalbą, bendro pobūdžio konsultacijas, susijusias su institucijų funkcijų įgyvendinimu, ekspertų nuomones, specialistų vertinimus, metodinę pagalbą. Su VPT sutarta keistis informacija apie nustatytus teisės aktų pažeidimus, esant poreikiui sutarta perduoti susijusią medžiagą, dalytis kita reikalinga informacija.

Glaudesnis institucijų ir jų specialistų bendradarbiavimas yra būtinas siekiant viešojo sektoriaus turimas kompetencijas ir žinias panaudoti kuo išmaniau ir efektyviau, pažymėjo FNTT ir VK vadovai Kęstutis Jucevičius ir Arūnas Dulkys.

Prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite FNTT naujienas
Pranešėjų apsauga

Pateik informaciją, gauk atlygį

Informacijos apie  grynųjų pinigų ir įtartinas pinigines operacijas teikimas