LT EN
Pradžia Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

FNTT minėjo 22-ąsias įkūrimo metines

FNTT minėjo 22-ąsias įkūrimo metines

Vasario 4 dieną paminėta data, kai veiklą pradėjo Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT). FNTT ištakos siekia 1997-uosius metus, kai Vyriausybės nutarimu buvo įsteigtas Mokesčių policijos departamentas, gavęs uždavinį padėti įvesti tvarką finansų ir mokesčių srityse. 2002 m. balandžio 1 dieną įsigaliojo Lietuvos Respublikos Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos įstatymas, pagal kurį Mokesčių policijos departamentas pertvarkytas į FNTT.

Vasario 4 d. iškilmingame minėjime dalyvavo vidaus reikalų ministras Eimutis Misiūnas, Lietuvos Respublikos generalinis prokuroras Evaldas Pašilis, Ministro Pirmininko patarėjas teisės ir teisėsaugos klausimais Donatas Matuiza, Muitinės, Valstybės saugumo, Policijos departamentų atstovai, Mokesčių inspekcijos ir  Valstybės sienos apsaugos tarnybos vadovybė ir kiti garbūs svečiai.

Minint FNTT įsteigimo 22-ąsias metines už nepriekaištingą ir pavyzdingą tarnybinių pareigų atlikimą apie 30 FNTT pareigūnų ir darbuotojų buvo apdovanoti vidaus reikalų ministro, generalinio prokuroro, Specialiųjų tyrimų tarnybos ir FNTT atminimo ženklais ir padėkomis.

Sveikinimo kalbas sakę iškilmingo renginio svečiai FNTT pareigūnams ir darbuotojams linkėjo profesinės sėkmės, kompetencijos, tvirtybės ir toliau drąsiai kovoti už valstybės finansų skaidrumą bei sistemos tvarumą.

Prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite FNTT naujienas
Pranešėjų apsauga

Pateik informaciją, gauk atlygį

Informacijos apie  grynųjų pinigų ir įtartinas pinigines operacijas teikimas