LT EN
Pradžia Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

FNTT kartu su partneriais pradeda įgyvendinti Europos Sąjungos mokslinių tyrimų ir inovacijų lėšomis remiamą projektą

FNTT kartu su partneriais pradeda įgyvendinti Europos Sąjungos mokslinių tyrimų ir inovacijų...

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba (FNTT) kartu su 26 partneriais pradeda įgyvendinti „Horizontas 2020“ programos finansuojamą projektą. Vienintelė Lietuvos teisėsaugos institucija –  FNTT – drauge su teisėsaugos ir mokslo institucijomis iš 13 Europos Sąjungos valstybių narių, tarp kurių – Ispanija, Graikija, Lenkija, Prancūzija, Rumunija, Vokietija ir kitos, pritaikys naujausius mokslo pasiekimus ir pasaulinio lygio naujoves.

Lietuvoje įgyvendinamu projektu per dvejus metus bus siekiama pritaikyti dirbtinio intelekto, duomenų analizės ir duomenų vizualizavimo metodus, leidžiančius teisėsaugos institucijų specialistams susieti, prioritetizuoti ir analizuoti iš skirtingų šaltinių surenkamą informaciją, kad galima būtų palengvinti sprendimų priėmimą. Keli FNTT struktūriniai padaliniai tiesiogiai dalyvaus, kuriant tikslinę duomenų apdorojimo ir analizės sistemą.

„Horizontas 2020“ yra didžiausia kada nors egzistavusi Europos Sąjungos mokslinių tyrimų ir inovacijų programa.  Šiam kelias dešimtis valstybių apimančiam projektui yra skirta daugiau kaip 9 mln. eurų, o 2019–2021 metais vykdomą projektą koordinuoja Graikijos Komunikacijos ir kompiuterių sistemų institutas (ICCS).

Prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite FNTT naujienas
Pranešėjų apsauga

Pateik informaciją, gauk atlygį

Informacijos apie  grynųjų pinigų ir įtartinas pinigines operacijas teikimas