LT EN
Pradžia Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnyba prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos

Dvynių projekto atidarymo renginys Kišiniove

Dvynių projekto atidarymo renginys Kišiniove

Gruodžio 13 d. Kišiniove įvyko  Europos Sąjungos Dvynių programos projekto „Prevencijos ir kovos su pinigų plovimu ir terorizmo finansavimu sistemos stiprinimas Moldovos Respublikoje“ atidarymo renginys. 

FNTT kaip pagrindinis partneris drauge su  Lietuvos, Lenkijos ir Vokietijos konsorciumo nariais įgyvendins šį projektą trisdešimt šešis mėnesius. Projekto vertė – 2 mln. eurų.

Projekto tikslas – sustiprinti Moldovos pinigų plovimo ir terorizmo finansavimo prevencijos sistemą,  tobulinant susijusius teisės aktus, stiprinant Prevencijos ir kovos su pinigų plovimu tarnybos pajėgumus ir kuriant veiksmingas analitines ir tyrimo priemones.

Projekto partneriai: Lietuvos Aukščiausiasis Teismas, Lietuvos Respublikos generalinė prokuratūra ir Centrinė projektų valdymo agentūra, kuri atsako už projekto finansinį ir administracinį valdymą. Jaunesnieji projekto partneriai – Lenkijos Respublikos finansų ministerija ir Brėmeno viešojo administravimo universitetas Vokietijoje.

Projekto atidarymo renginyje taip pat dalyvavo Moldovoje atstovaujantis Lietuvos Respublikos ambasadorius Kęstutis Kudzmanas, Lenkijos Respublikos ambasadorius Bartolomiej  Zdaniuk,  atstovai iš Moldovos Prevencijos ir kovos su pinigų plovimu tarnybos, projekto ekspertai ir jo administracinė komanda.

Prenumerata

Įrašykite savo el. pašto adresą ir gaukite FNTT naujienas




Pranešėjų apsauga

Pateik informaciją, gauk atlygį

Informacijos apie  grynųjų pinigų ir įtartinas pinigines operacijas teikimas